FAQ Zaloguj
Szukaj Profil
Użytkownicy Grupy
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Sniper
2010-01-06, 19:08
Problem z grafiką w Windows 7
Autor Wiadomość

Wysłany: 2010-01-05, 14:55   Problem z grafiką w Windows 7

ostatnio grałem na swoim far cry pod win xp i po dość długim czasię postanowiłem jeszcze raz zagrać w moją ulubioną grę tym razem jednak pod win7. a oto problem
gra instaluje się ok odpala się ok wszystko da sie ustawic menu główne gry działa lecz po starcie jakiej kolwiek misji jest problem z grafą tzn nic w grze nie widać obraz jest jakby zamglony trawa koloru oceanu nie da sie grac ktoś miał taki problem czekam na odp

/scalenie tematu/

mam problem z far cry po uruchomieniu misji wszystko jest szare na win xp gra dzialala na win 7 pojawil sie taki problem sciagnelem patch 1,4 ale nie moge go zainstalowac wybieram folder z gra u mnie e:\far cry i nie instaluje sie powraca do wyboru folderu dodam ze moja wersja nie jest oryginalem chetnie bym kupil orginal ale jak sa problemy z ta wersja to czy nie wywale kasy w bloto. sterowniki i grafa to nvidia geforce 9600 sterownik wersja 8.15.11.8593 prosze o pomoc

Sniper 
Sniper

Wysłany: 2010-01-05, 15:23   

napisz nam jaką masz kartę graficzną i jaka wersja sterowników.
Podczas gry wciśnij jeszcze F12, zrobi się screenshot i pojawi w głównym folderze z grą. Wrzuć tego screena na jakiś hosting np www.iv.pl i daj na forum.

Skipi 
Generał

Wysłany: 2010-01-05, 21:10   

A patch 1.4 jest?

Sniper 
Sniper

Wysłany: 2010-01-05, 21:23   

Skipi napisał/a:
A patch 1.4 jest?

Czekaj, czekaj, autor chyba piszę o FC1 w dziale FC2. Niech napisze o jaką część mu chodzi.

Wysłany: 2010-01-06, 18:10   re

oczywiscie ze chodzi o far cry 1 wszystko opisalem w dziale pomoc dot far cry 1

/SNIPER/ chyba nie, ale przenoszę do odpowiedniego działu. Zastosuj się do rad Skipiego/

[ Dodano: 2010-01-07, 07:51 ]
mam problem z far cry po uruchomieniu misji wszystko jest szare na win xp gra dzialala na win 7 pojawil sie taki problem mam patch 1,4 ale nie moge go zainstalowac wybieram folder z gra u mnie e:\far cry i nie instaluje sie powraca do wyboru folderu dodam ze moja wersja nie jest oryginalem chetnie bym kupil orginal ale jak sa problemy z ta wersja to czy nie wywale kasy w bloto. sterowniki i grafa to nvidia geforce 9600 sterownik wersja 8.15.11.8593 prosze o pomoc
Ostatnio zmieniony przez Sniper 2010-01-06, 19:08, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu